#

Regály na pneumatiky

Regály na pneumatiky

Nabízíme Vám řešení skladování pneumatik podle potřeby plynoucí z Vašich stávajících provozních podmínek. Pro Vaše skladování navrhneme a instalujeme technická zařízení, která budou nejlépe odpovídat Vašim provozním potřebám, které zajistí maximální kapacitu prostoru pro uskladnění a technicko-ekonomicky optimalizují investované prostředky.

Řádně vyřešené uložení pneumatik klientů upevní Vaši pověst profesionála a vytvoří Vám významnou konkurenční výhodu.

Skladování pneumatik v policových regálech

Díky malým rozměrům a variabilitě sestav policových regálů využijete každý volný prostor pro skladování.
Do regálů zakládáte ručně při přímém přístupu obsluhy k ukládacím rovinám a můžete se obejít bez zvedací techniky. Naplánujte si velikost regálů přesně podle provozních potřeb. Optimalizujte využití ukládacího prostoru regálových zařízení. Rozměry ukládací roviny v regálu si zvolíte podle rozměrů pneumatik. V jedné fyzicky oddělené pozici regálu máte potom uloženou sadu pro jedno vozidlo – jednoho klienta. Do regálů s malými technickými obměnami můžete zakládat pneumatiky na sobě i vedle sebe nebo samostatné disky. Snadnou orientaci v uskladněném zboží dosáhnete díky štítkům pro označení ukládacích úrovní.

Skladování pneumatik v příhradových regálech

Vhodná technologie pro situaci, kdy potřebujete skladovat větší množství pneumatik.
V případě, že máte k dispozici prostory vysoké až 10m, využijete ke skladování celou výšku. Technický návrh sestavy regálu si můžete naplánovat podle toho, zda ukládáte disky nebo pneumatiky, nebo podle toho, jaký způsob ukládání používáte – na sobě či vedle sebe – na paletě či bez palety. Velmi efektivní způsob uskladnění získáte volbou originální sestavy regálu SUPER, ve kterém skladujete 4 (2+2) pneumatiky v hloubce každého dvouřadého regálu.

Skladování pneumatik v pojízdných regálech

Omezuje malá kapacita skladu pneumatik rozvoj Vašich služeb a hodláte investovat do výstavby nových skladů?
Musíte vytvořit novou skladovací kapacitu, ale vyčerpali jste již možnosti extenzivního rozvoje v areálu Vaší firmy?
Použijte pro svůj sklad technologii pojízdných regálů. Hlavní výhodou technologie pojízdných regálů je dosažení vysoké hustoty zaskladnění, při zachování potřebného komfortu skladování a obsluhy. Samotný způsob uskladnění pneumatik do pojízdných regálů je stejný jako u stacionárních policových nebo příhradových regálů.
Technologie pojízdných regálů je oblíbená moderní technologie, zvláště pokud Vás zajímá efektivita skladování. Nabídne Vám až o 50% vyšší kapacitu v prostoru, který uvažujete pro budoucí sklad. Je to způsob, jak nejlevněji pořídit jednu ukládací pozici díky efektivnímu využití prostoru. Tato technologie je rovněž vhodná pro menší sestavy regálů výšky od 2m i pro rozsáhlé sklady obsluhované manipulační technikou. Pojízdné regály vyhoví Vašim provozním potřebám a investičním předpokladům – můžete si zvolit provedení s ručním pohonem či elektricky nebo automaticky poháněné regály. Regály Vám svou koncepcí umožní přímý přístup ke každé uložené jednotce.