#

Policové regály

Policové regály SUPER 1-2-3, UNIRACK

Policové regály jsou určeny pro ukládání volně loženého zboží. Jsou určeny pro ruční obsluhu přímým přístupem obsluhujícího personálu, nejsou určeny pro strojní zakládání nebo odebírání uložených jednotek. Regály jsou vhodné pro archivy, sklady, autoservisy, dílny a  jiné prostory. Konstrukce regálu využívá bezšroubové zavěšení polic, které umožňuje snadnou výškovou přestavitelnost.

Policové regály SUPER 1-2-3 (Bezšroubové)

Super 1-2-3 je vysoce všestranný bezšroubový policový systém vytvořený tak, aby uspokojil nejširší potřeby ručního skladování. Mezi klíčové vlastnosti produktu Super 1-2-3 patří rychlost montáže, snadnost a rychlost s jakou lze police přemístit a také široká škála dostupného standardizovaného příslušenství. Jeho pozinkovaný povrch zajišťuje trvanlivost produktu a ochranu proti korozi.

Regálový systém UNIRACK (Šroubovaný rám, zavěšené police)

Stavebnicový regálový systém UNIRACK je určen pro skladování nepaletovaného zboží volně, v krabicích, nebo také v plastových, nebo kovových přepravkách. Jsou určeny pro ruční obsluhu přímým přístupem obsluhujícího personálu, nejsou určeny pro strojní zakládání, nebo odebírání uložených jednotek. Předností regálů UNIRACK je vysoká nosnost polic, stabilita sestav, vysoká odolnost a životnost, a především snadná a rychlá montáž.