#

Paletové regály

Paletové regály

Paletové regály lze snadno konfigurovat různými způsoby na základě vašich potřeb a požadované nosnosti, pro zajištění funkčního a logického řešení vašich skladových prostor.

P90 standardní paletové regály se širokou uličkou

Standardní paletové regály P90 se širokou uličkou poskytují vašim skladovým týmům neomezený přístup ke všem vašim paletám za každých okolností. Systém je univerzální a instaluje se jako regál s jednou nebo dvojitou hloubkou. Paletové regály P90 se snadno přizpůsobí vašim specifickým požadavkům na sklady a skladování díky různým šířkám, hloubkám a výškám. Jsou vhodné do jakéhokoli prostoru, který je k dispozici a pro všechny druhy palet – ať už jde o euro, Chep, jednorázové nebo vlastní palety, boxy nebo koše. Modulový systém s dlouhou životností se přizpůsobí vašim konkrétním potřebám – díky různým rozpětím polí a širokému sortimentu příslušenství.

P90 Vjezdový paletový regál

Pokud skladujete velké množství podobného nebo identického zboží, P90 Drive-in paletový regál může ušetřit až 90% stávajícího podlahového prostoru v porovnání s běžným skladováním palet. Zařízení na vkládání palet P90 vytváří efektivitu tím, že snižuje dobu nakládání a vykládání do uliček, ale poskytuje větší přístup oproti stohováním v blocích. Ukládání palet po celé délce nosných kolejnic umožňuje bezpečně a efektivně stohování řad vedle sebe; důležité pro křehké nebo nestabilní položky. Princip First-In, Last-out (FILO) znamená, že jednotlivé palety jsou přístupné jedna po druhé od přední části regálu.