Vertikální skladování

Specializujeme se na inovativní řešení vertikálního skladování, které vám umožní optimalizovat prostor a zvýšit kapacitu vašeho skladu. Díky našim moderním technologiím a zkušenostem v oboru vám poskytneme široké spektrum možností LS Tower, MS Tower, GonvaLift pro efektivní využití vašeho skladovacího prostoru. Navrhneme a implementujeme řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám a maximalizuje vaši efektivitu. Začněte využívat potenciál vertikálního skladování a posuňte své skladovací procesy na vyšší úroveň.

Produkty

 • Metal Sheet Tower

  Polo-automatizovaný vertikální skladovací systém Metal Sheet Tower pro ukládání tabulového materiálu.

   

  Metal Sheet Tower využívá každý centimetr vašeho skladovacího prostoru. Snižuje riziko poškození materiálu, deformace, poškrábání zejména u materiálů s povrchovou úpravou. Snadný přístup a manipulaci s materiálem zvyšuje efektivitu vybírání a ukládání. Umožňuje účinně organizovat materiál podle typu a parametrů, což minimalizuje ztrátu času.

  Detaily
 • Long Span Tower

  Semi-automatický vertikální skladovací systém LS Tower je určen pro ukládání dlouhého tyčového materiálu. Nejčastěji je využíván pro skladování tyčí a profilů.

   

  Long Span Tower využívá každý centimetr vašeho skladovacího prostoru. Snižuje riziko poškození materiálu, deformace nebo poškrábání. Snadný přístup a manipulaci s materiálem zvyšuje efektivitu vybírání a ukládání. Umožňuje účinně organizovat materiál podle typu a parametrů, což minimalizuje ztrátu času.

  Detaily
 • GonvaLift

  Nový GonvaLift je rychlejší, pohybuje se tiším způsobem a nabízí ještě větší bezpečnost pro osoby i skladované zboží.

   

  Stisknutím tlačítka přiveze "zboží k obsluze" a v novém moderním designu vypadá velmi dobře. Nabízí tak ještě efektivnější, bezpečnější a ergonomičtější vychystávání objednávek.

  Detaily
 • Metal Sheet Tower

 • Long Span Tower

 • GonvaLift