Skladování tyčového materiálu

Správné uložení tyčového materiálu je klíčové pro udržení přehlednosti ve skladu a bezpečnost při manipulaci. Zajištění správných podmínek skladování, jako je vhodné prostředí, správná manipulace a označení, pomáhá minimalizovat riziko poškození materiálu a nehod.

Produkty

 • Long Span Tower

  Semi-automatický vertikální skladovací systém LS Tower je určen pro ukládání dlouhého tyčového materiálu. Nejčastěji je využíván pro skladování tyčí a profilů.

   

  Long Span Tower využívá každý centimetr vašeho skladovacího prostoru. Snižuje riziko poškození materiálu, deformace nebo poškrábání. Snadný přístup a manipulaci s materiálem zvyšuje efektivitu vybírání a ukládání. Umožňuje účinně organizovat materiál podle typu a parametrů, což minimalizuje ztrátu času.

  Detaily
 • Pojízdné konzolové regály MOBIKANT

  Konzolové regály jsou všeobecně uznávány jako vysoce účinné pro ukládání dlouhého a těžkého materiálu. Pojízdné podvozky od Kreditu jsou efektivním řešením pro uvolnění prostoru a zvýšení kapacity skladu. Toto spojení v pojízdné konzolové regály MOBIKANT poskytují dokonalé skladovací řešení, které maximalizuje každý centimetr využitelného prostoru.

  Detaily
 • Konzolový regál UNIKANT

  Pokud hledáte bezpečné a organizované skladování dlouhého a těžkého zboží, vyzkoušejte naše konzolové systémy na míru. Konzolové regály UNIKANT jsou určeny především pro ukládání tyčového nebo deskového materiálu pomocí manipulačních prostředků (VZV) nebo ručně. Konzolové regály jsou sestaveny ze sloupů, na nich upevněných ramen a horizontálních, diagonálních výztuh. Sloupy a konzolová ramena jsou sestaveny z IPE profilů.

  Detaily
 • Konzolový regál s výsuvnými rameny TELEKANT

  Teleskopický konzolový regál TELEKANT je technologie, která pomáhá řešit problematiku skladování tyčí ve strojírenských a zámečnických provozech. Přidanou hodnotou jsou výsuvná ramena, které lze ovládat ručně nebo elektricky.

  Detaily
 • Pojízdný konzolový regál s výsuvnými rameny MOBITELEKANT

  Pojízdný skladový systém MOBITELEKANT je zařízení vzniklé spojením skladových systémů Mobikant a Telekant. Novou hodnotou pro provozovatele zařízení jsou výsuvné ukládací teleskopické konzoly. Jednotlivé výsuvy jsou manipulovány mechanickou klikou nebo elektrickým pohonem.

  Detaily
 • Long Span Tower

 • Pojízdné konzolové regály MOBIKANT

 • Konzolový regál UNIKANT

 • Konzolový regál s výsuvnými rameny TELEKANT

 • Pojízdný konzolový regál s výsuvnými rameny MOBITELEKANT