Skladování pneumatik

Víte, že pokud pneumatiky skladujete v nevyhovujících podmínkách, nebo nejsou-li správně uloženy, mění své fyzikální vlastnosti? Víte, že tím zkracujete jejich životnost a že pneumatiky mohou změnit své vlastnosti natolik, že se mohou stát neupotřebitelnými? Také se Vám už stalo, že klient chtěl vidět v jakých podmínkách jsou jeho pneumatiky uskladněny? Pro Vaše skladování navrhneme a instalujeme technická zařízení, která budou nejlépe odpovídat Vaším provozním potřebám, které zajistí maximální kapacitu prostoru pro uskladnění a technicko – ekonomicky optimalizují Vaše investované prostředky. Potom se můžete klientům pochlubit, jak jejich sezónní nebo nové pneumatiky skladujete.

Produkty

 • Pojízdné konzolové regály MOBIKANT

  Konzolové regály jsou všeobecně uznávány jako vysoce účinné pro ukládání dlouhého a těžkého materiálu. Pojízdné podvozky od Kreditu jsou efektivním řešením pro uvolnění prostoru a zvýšení kapacity skladu. Toto spojení v pojízdné konzolové regály MOBIKANT poskytují dokonalé skladovací řešení, které maximalizuje každý centimetr využitelného prostoru.

  Detaily
 • Konzolový regál UNIKANT

  Pokud hledáte bezpečné a organizované skladování dlouhého a těžkého zboží, vyzkoušejte naše konzolové systémy na míru. Konzolové regály UNIKANT jsou určeny především pro ukládání tyčového nebo deskového materiálu pomocí manipulačních prostředků (VZV) nebo ručně. Konzolové regály jsou sestaveny ze sloupů, na nich upevněných ramen a horizontálních, diagonálních výztuh. Sloupy a konzolová ramena jsou sestaveny z IPE profilů.

  Detaily
 • Policové regály SUPER 123, UNIRACK

  Policové regály Super 123, Unirack a Pneurack poskytují ideální řešení pro skladování a organizaci drobných dílů a pneumatik ve skladech a v místech vychystávání. Jsou pevné a stabilní s dlouhou životností.

  Detaily
 • Regály na pneumatiky PNEU RACK

  Nabízíme Vám účinné řešení pro skladování pneumatik podle potřeb plynoucích z Vašich provozních podmínek. Pojízdný konzolový regál na pneumatiky zajistí maximální kapacitu prostoru pro uskladnění a technicko-ekonomicky optimalizují investované prostředky.

  Detaily
 • Pojízdné konzolové regály MOBIKANT

 • Konzolový regál UNIKANT

 • Policové regály SUPER 123, UNIRACK

 • Regály na pneumatiky PNEU RACK