Skladování plošného materiálu

Víte, jak důležité je efektivní a bezpečné skladování plošných materiálů pro váš podnik? Firma Kredit se specializuje na profesionální technologie, které vám pomůžou maximalizovat prostor, minimalizovat rizika poškození a optimalizovat proces manipulace s materiálem. S našimi komplexními službami a znalostmi v oboru vám poskytneme spolehlivé a efektivní řešení pro skladování vašich plošných materiálů.

Produkty

 • Metal Sheet Tower

  Polo-automatizovaný vertikální skladovací systém Metal Sheet Tower pro ukládání tabulového materiálu.

   

  Metal Sheet Tower využívá každý centimetr vašeho skladovacího prostoru. Snižuje riziko poškození materiálu, deformace, poškrábání zejména u materiálů s povrchovou úpravou. Snadný přístup a manipulaci s materiálem zvyšuje efektivitu vybírání a ukládání. Umožňuje účinně organizovat materiál podle typu a parametrů, což minimalizuje ztrátu času.

  Detaily
 • Paletové regály

  Najděte si řešení pro skladování v paletových regálech, které bude dokonale vyhovovat vašim požadavkům. Paletové regály lze snadno konfigurovat různými způsoby na základě vašich potřeb a zatížení palet, aby pro vás zajistily funkční a logické řešení skladování.

  Detaily
 • Regálový box s výsuvnými šuplíky DRIVER BOX

  Správné skladování může být klíčovým faktorem pro úspěch vaší firmy. Skladové zařízení DRIVER BOX s výsuvnými šuplíky je sestaveno pro skladování plošného a tabulového materiálu, např. plechů, dřevotřísek, apod.

  Detaily
 • Metal Sheet Tower

 • Paletové regály

 • Regálový box s výsuvnými šuplíky DRIVER BOX