#

O společnosti

Historie

Obchodní společnosti KREDIT, spol. s r.o. Od svého založení v roce 1991 se zabýváme výrobou skladových technologií a regálových systémů. Zaměřujeme se především na pojízdná skladová zařízení. Z původní firmy se šesti zaměstnanci pracujících v pronajatých výrobních prostorách se za 30 let svého působení stala silná výrobní společnost s téměř 170 zaměstnanci, pracujících ve vlastním areálu s výrobní plochou cca 15 000 m². V říjnu roku 2019 získala firma KREDIT silného evropského partnera z oboru výroby skladových technologií a stala součástí norské společnosti Gonvarri Material Handling, a. s. Připojením k této nadnárodní společnosti jsme získali větší možnosti pro svůj další rozvoj, jehož cílem je a vždy bylo zkvalitnění služeb svým zákazníkům. V roce 2022 jsem zpracovali přes 5 100 tun hutního materiálu a své produkty a technologie dodali do 37 zemí světa.

Komplexní logistická řešení

Spojte se s námi a vytvoříme Vám komplexní logistické řešení pro sklady a archivy s přihlédnutím na Vaše zvláštní požadavky. Zajistíme kvalitní technickou přípravu výroby regálů a skladovací techniky, výpočty bezpečnosti projektovaných zařízení i kontinuální vývoj a jeho inovační aplikace.

Náš tým

Náš tým projektantů s mezinárodními zkušenostmi řeší otázky skladování jako komplex individuálních potřeb, technických možností a obecných procesů. Po dokonalém poznání Vašich požadavků a potřeb připravujeme projekty a studie nejlepších inovačních řešení, návrh technických prostředků a jejich ocenění. Tým kvalifikovaných techniků a konstruktérů připravuje výpočty bezpečných zatížení, prováděcí projekty a výrobní dokumentaci.

Produkty

Celkem devět typových řad regálových konstrukcí, kterými disponujeme, aplikovaných v šestnácti technologických skupinách statického a dynamického skladování, jsou pro Vás jistotou optimálního a objektivního technického návrhu. Variabilní nabídka a komplexnost projektu umožňuje posouzení efektivity plánované investice a zajišťuje kontinuitu při jejím rozložení v čase.