Aktuality

Leadership Meeting 2024 ve Frankfurtu

Leadership Meeting 2024 – Motivace a dlouhodobé partnerství!

Výsadba ovocných stromů na Den Země

Udržitelnostný život ve spojení s Dnem Země jsme patřičně oslavili i nás v Kreditu a to výsadbou ovocných stromů.

Společný víkend na Kohútce v Beskydech

Společně strávený čas v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd se nesl duchu turistiky, sportovních aktivit, zábavy a slunečného dne.

Den pro vaší kariéru na SPŠOA

Společnost KREDIT se zúčastnila akce "Den pro vaši kariéru" pořádané pro studenty místní průmyslové školy. Měli jsme jedinečnou příležitost představit naši společnost a pracovní příležitosti pro mladé talenty a rovněž se zavázali k budoucí spolupráci a zapojení do dalších projektů.

Investice do budoucnosti! Gonvarri Leadership Program.

Náš vedoucí elektro oddělení Pavel Goroš úspěšně absolvoval závěrečný modul vzdělávacího programu Gonvarri Leadership v Berlíně, kde předvedl své nové znalosti z oblasti vzájemné spolupráce a řízení procesů.

Petr Ševčík reprezentoval na veletrhu MODEX 2024 v USA!

Globální tým GMH, jehož součástí je i náš CEO Petr Ševčík, reprezentoval na veletrhu MODEX 2024 v USA!

Mezinárodní den žen 2024

Za každou firmou jsou její zaměstnanci. Děkujeme všem našim kolegyním, které tvoří firemní kulturu a přispívají ke společnému úspěchu společnosti.

Čtvrtstoletí v Kreditu

Skvělé schopnosti udržovat kvalitní vztahy s dodavateli v logistice a nákupu hutního materiálu jsou pro naši společnost nepostradatelné a klíčové v oblasti prosperity a úspěchu.

Vánoční večírek KREDIT 2023

Uplynulý vánoční večírek byl symbolicky, pomyslnou tečkou před blížícími se svátky a koncem letošního roku. 🥂

Grilování v Kreditu

Gril rozpálený, na stole spousta dobrého jídla a zářivé slunce dodávající energii. Měli jsme štěstí na slunečný den a ideální počasí pro společné setkání našich zaměstnanců.

Strážnický teambuilding

Vrcholem letní sezóny byla plavba po Baťově kanálu a degustace moravských vín.

Team-building správního oddělení

Pořádání dalšího společného odpoledne tentokrát převzalo štafetu správní oddělení.

Ekonomický kvíz

Kdy byla společnost Kredit založena? Do kolika zemí světa dodávala své technologie v roce 2022? Kolik tun hutního materiálu zpracovala v uplynulém roce?

KREDIT má svou fotovoltaiku

Ochrana životního prostředí je významnou prioritou vlastníka firmy KREDIT společnosti Gonvarri Material Handling. Ta přijala závazek, že do roku 2030 sníží uhlíkovou stopu alespoň o 40%. Realizace projektu FVE KREDIT není prvním příspěvkem k plnění tohoto závazku ze strany naší firmy.

1. ročník fotbalového turnaje firem

V červnu se uskutečnil 1. ročník fotbalového turnaje firem na hřišti v Dolním Němčí. O titul se popraly firmy Kasko, B&B Comercial Activity, Kredit Gonvarri Material Handling a Siempelkamp CZ.

Gonvarri Strategic Meeting 2023

V německém Frankfurtu se uskutečnil výroční Group Management Meeting 2023 s více než 60 účastníky ze 17 zemí.

Leadership Meeting 2023

CEO Kredit - producer of warehouse technologies Petr Ševčík se zúčastnil Leadership Meeting 2023, které se konalo ve španělském Madridu na půdě IESE Business School.

Gonvarri Leadership Program

Vedoucí elektro oddělení Kredit – producer of warehouse technologies Pavel Goroš se zúčastnil 3. ročníku Gonvarri Leadership Program, s cílem rozvíjet manažerské znalosti a dovednosti.

Jak jednoduše zvýšit kapacitu skladování ve stávajícím skladu?

Výměnou stacionárních regálů za technologii pojízdných regálů dosáhnete ve svém stávajícím skladu téměř dvojnásobné skladovací kapacity. Koleje lze instalovat i do stávající podlahy, podobně jako se tomu rozhodl náš zákazník na Slovensku.

Návštěva Laubachu

Minulý týden proběhla inspirativní schůzka našeho elektrotechnického oddělení s kolegy z německého Dexionu.

Návštěva Smart Cold Chain Expo Indie 2022

Tento týden náš CEO Petr Ševčík a Key Account Manager Radim Gahura navštívili veletrh Smart Cold Chain Expo v Indickém Hydarabadu.

Vánoční večírek 2022

Zdeněk Izer a jeho stand-up show na vánočním večírku firmy KREDIT, jakožto poděkování všem zaměstnancům za jejich práci.

Hokejový zápas v rámci kulturního měsíce

Obchodní společnost Kredit-Gonvarri Material Handling fandí hokeji a v rámci měsíce kulturních aktivit se extraligového utkání zúčastnilo 115 našich zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.

1