Aktuality

Úspěšně jsme prošli certifikací ISO 45001

Získáním certifikátu jsme dosáhli shody s právními požadavky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, minimalizovali jsme rizika ohrožení zdraví při práci, zlepšili vztahy se zaměstnanci a získali efektivní systém, který reaguje na změny v legislativě.

Leadership Meeting 2024 ve Frankfurtu

Leadership Meeting 2024 – Motivace a dlouhodobé partnerství!

Výsadba ovocných stromů na Den Země

Udržitelnostný život ve spojení s Dnem Země jsme patřičně oslavili i nás v Kreditu a to výsadbou ovocných stromů.

Den pro vaší kariéru na SPŠOA

Společnost KREDIT se zúčastnila akce "Den pro vaši kariéru" pořádané pro studenty místní průmyslové školy. Měli jsme jedinečnou příležitost představit naši společnost a pracovní příležitosti pro mladé talenty a rovněž se zavázali k budoucí spolupráci a zapojení do dalších projektů.

Společný víkend na Kohútce v Beskydech

Společně strávený čas v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd se nesl duchu turistiky, sportovních aktivit, zábavy a slunečného dne.

Investice do budoucnosti! Gonvarri Leadership Program.

Náš vedoucí elektro oddělení Pavel Goroš úspěšně absolvoval závěrečný modul vzdělávacího programu Gonvarri Leadership v Berlíně, kde předvedl své nové znalosti z oblasti vzájemné spolupráce a řízení procesů.

Petr Ševčík reprezentoval na veletrhu MODEX 2024 v USA!

Globální tým GMH, jehož součástí je i náš CEO Petr Ševčík, reprezentoval na veletrhu MODEX 2024 v USA!

Mezinárodní den žen 2024

Za každou firmou jsou její zaměstnanci. Děkujeme všem našim kolegyním, které tvoří firemní kulturu a přispívají ke společnému úspěchu společnosti.

Čtvrtstoletí v Kreditu

Skvělé schopnosti udržovat kvalitní vztahy s dodavateli v logistice a nákupu hutního materiálu jsou pro naši společnost nepostradatelné a klíčové v oblasti prosperity a úspěchu.

Vánoční večírek KREDIT 2023

Uplynulý vánoční večírek byl symbolicky, pomyslnou tečkou před blížícími se svátky a koncem letošního roku. 🥂

Grilování v Kreditu

Gril rozpálený, na stole spousta dobrého jídla a zářivé slunce dodávající energii. Měli jsme štěstí na slunečný den a ideální počasí pro společné setkání našich zaměstnanců.

Strážnický teambuilding

Vrcholem letní sezóny byla plavba po Baťově kanálu a degustace moravských vín.

Team-building správního oddělení

Pořádání dalšího společného odpoledne tentokrát převzalo štafetu správní oddělení.

Ekonomický kvíz

Kdy byla společnost Kredit založena? Do kolika zemí světa dodávala své technologie v roce 2022? Kolik tun hutního materiálu zpracovala v uplynulém roce?

KREDIT má svou fotovoltaiku

Ochrana životního prostředí je významnou prioritou vlastníka firmy KREDIT společnosti Gonvarri Material Handling. Ta přijala závazek, že do roku 2030 sníží uhlíkovou stopu alespoň o 40%. Realizace projektu FVE KREDIT není prvním příspěvkem k plnění tohoto závazku ze strany naší firmy.

1. ročník fotbalového turnaje firem

V červnu se uskutečnil 1. ročník fotbalového turnaje firem na hřišti v Dolním Němčí. O titul se popraly firmy Kasko, B&B Comercial Activity, Kredit Gonvarri Material Handling a Siempelkamp CZ.

Gonvarri Strategic Meeting 2023

V německém Frankfurtu se uskutečnil výroční Group Management Meeting 2023 s více než 60 účastníky ze 17 zemí.

Leadership Meeting 2023

CEO Kredit - producer of warehouse technologies Petr Ševčík se zúčastnil Leadership Meeting 2023, které se konalo ve španělském Madridu na půdě IESE Business School.

Gonvarri Leadership Program

Vedoucí elektro oddělení Kredit – producer of warehouse technologies Pavel Goroš se zúčastnil 3. ročníku Gonvarri Leadership Program, s cílem rozvíjet manažerské znalosti a dovednosti.

Jak jednoduše zvýšit kapacitu skladování ve stávajícím skladu?

Výměnou stacionárních regálů za technologii pojízdných regálů dosáhnete ve svém stávajícím skladu téměř dvojnásobné skladovací kapacity. Koleje lze instalovat i do stávající podlahy, podobně jako se tomu rozhodl náš zákazník na Slovensku.

Návštěva Laubachu

Minulý týden proběhla inspirativní schůzka našeho elektrotechnického oddělení s kolegy z německého Dexionu.

Návštěva Smart Cold Chain Expo Indie 2022

Tento týden náš CEO Petr Ševčík a Key Account Manager Radim Gahura navštívili veletrh Smart Cold Chain Expo v Indickém Hydarabadu.

Vánoční večírek 2022

Zdeněk Izer a jeho stand-up show na vánočním večírku firmy KREDIT, jakožto poděkování všem zaměstnancům za jejich práci.

Hokejový zápas v rámci kulturního měsíce

Obchodní společnost Kredit-Gonvarri Material Handling fandí hokeji a v rámci měsíce kulturních aktivit se extraligového utkání zúčastnilo 115 našich zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.

1