Skladování svitků

Naše skladové systémy pro ukládání svitků jsou jedinečným řešením laděným na míru, kde se střetává síla materiálu s inovativními technologiemi. Prostředí plného robustních svitků jsou základem mnoha průmyslových procesů. Bez ohledu na vaše potřeby, zde nabízíme řešení pro skladování a manipulaci se svitky, které přinášejí efektivitu a bezpečnost vašim operacím. Objevte možnosti, které vám můžeme nabídnout pro optimalizaci vašich skladovacích potřeb.

Produkty

 • Pojízdné paletové regály MOBIPAL

  Pojízdné paletové regály MOBIPAL přináší dynamické řešení pro skladování vašeho zboží. Nabízí technickou dokonalost a naprostou flexibilitu.

   

  Jsou vhodné pro každý druh skladovaného zboží. Volba skladové technologie pojízdných paletových regálů zásadním způsobem snižuje investiční náklady pro stávající sklady a vede k efektivitě trvalých, provozních energetických nákladů. Technologie MOBIPAL vytváří nové skladovací kapacity v novém i stávajícím prostoru.

  Detaily
 • Paletové regály

  Najděte si řešení pro skladování v paletových regálech, které bude dokonale vyhovovat vašim požadavkům. Paletové regály lze snadno konfigurovat různými způsoby na základě vašich potřeb a zatížení palet, aby pro vás zajistily funkční a logické řešení skladování.

  Detaily
 • Pojízdné konzolové regály MOBIKANT

  Konzolové regály jsou všeobecně uznávány jako vysoce účinné pro ukládání dlouhého a těžkého materiálu. Pojízdné podvozky od Kreditu jsou efektivním řešením pro uvolnění prostoru a zvýšení kapacity skladu. Toto spojení v pojízdné konzolové regály MOBIKANT poskytují dokonalé skladovací řešení, které maximalizuje každý centimetr využitelného prostoru.

  Detaily
 • Konzolový regál UNIKANT

  Pokud hledáte bezpečné a organizované skladování dlouhého a těžkého zboží, vyzkoušejte naše konzolové systémy na míru. Konzolové regály UNIKANT jsou určeny především pro ukládání tyčového nebo deskového materiálu pomocí manipulačních prostředků (VZV) nebo ručně. Konzolové regály jsou sestaveny ze sloupů, na nich upevněných ramen a horizontálních, diagonálních výztuh. Sloupy a konzolová ramena jsou sestaveny z IPE profilů.

  Detaily
 • Pojízdné paletové regály MOBIPAL

 • Paletové regály

 • Pojízdné konzolové regály MOBIKANT

 • Konzolový regál UNIKANT