Mrazírny

Chladné prostředí mrazíren představuje jedinečné výzvy pro správu a skladování zboží. Jsme odborníci na skladování v mrazírnách s více než stovkou realizací. S naším špičkovým vybavením a profesionálním přístupem zajistíme, že vaše produkty budou skladovány bezpečně a efektivně při optimální teplotě. Sledujeme nejnovější standardy a technologie v oboru, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a spolehlivost.

Produkty

 • Pojízdné paletové regály MOBIPAL

  Pojízdné paletové regály MOBIPAL přináší dynamické řešení pro skladování vašeho zboží. Nabízí technickou dokonalost a naprostou flexibilitu.

   

  Jsou vhodné pro každý druh skladovaného zboží. Volba skladové technologie pojízdných paletových regálů zásadním způsobem snižuje investiční náklady pro stávající sklady a vede k efektivitě trvalých, provozních energetických nákladů. Technologie MOBIPAL vytváří nové skladovací kapacity v novém i stávajícím prostoru.

  Detaily
 • Paletové regály

  Najděte si řešení pro skladování v paletových regálech, které bude dokonale vyhovovat vašim požadavkům. Paletové regály lze snadno konfigurovat různými způsoby na základě vašich potřeb a zatížení palet, aby pro vás zajistily funkční a logické řešení skladování.

  Detaily
 • Pojízdné paletové regály MOBIPAL

 • Paletové regály