Kontakt

Sídlo obchodní společnosti Kredit

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
Slavkov 284
687 64 Horní Němčí
okr. Uherské Hradiště
Česká republika

tel.:+420 572 614 211
fax:+420 572 614 219
e-mail: kredit (at) kredit.cz
http://www.kredit.cz

IČO:18188494
DIČ: CZ18188494

ID datové schránky: kpduebq

Spisová značka: Krajský obchodní soud v Brně, oddíl C, vložka 1828
GPS: 48°57’11.35″N,17°36’22.67″E
View Larger Map

Pro přístup do sekce obsahující povinné dokumenty stanovené zákonem nás kontaktujte na mailové adrese kredit@kredit.cz. V žádosti uveďte prosím svoje jméno a telefonní číslo na které Vám budou zaslány přístupové údaje.

 

Kontakty na jednotlivé pracovníky:
oddělení telefon email
Obchod
prodej Morava – Martin Holub +420 730 591 299 holub@kredit.cz
prodej Morava – Lukáš Šlapal +420 725 075 477 slapal@kredit.cz
prodej Čechy – Zdeněk Crla +420602 787 440 crla@kredit.cz
projekce +420 724 087 400 hubacek@kredit.cz
HeavyTowers, Vertikální sklady, Automatizace – Marek Dula +420 724 469 860 dula@kredit.cz
HeavyTowers, Vertikální sklady, Automatizace – Tomáš Pospíšek +420 603 566 786 pospisek@kredit.cz
Obchodní Ředitel  - Petr Ševčík +420 606 085 837 petr.sevcik@kredit.cz
Servis
Vedoucí servisu – Michal Bradáč +420 724 469 878 bradac@kredit.cz
zástupce servisu
+420 724 469 854 Koci@kredit.cz
servis@kredit.cz
Management
jednatel +420 572 614 203 sevcik@kredit.cz
jednatel +420 572 614 234 hulik@kredit.cz
správní ředitel +420 572 614 265 komonova@kredit.cz
finančně ekonomická ředitelka +420 603 727 287 prochazkova@kredit.cz
výrobně technický ředitel +420 602 530 083 kadlcek@kredit.cz
mzdová účetní +420 572 614 217 ondrova@kredit.cz
logistika +420 572 614 242 kopecek@kredit.cz
marketing a PR +420 725 912 972 zuzanakova@kredit.cz
projektový manažer +420 572 614 218 boran@kredit.cz

 

Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím formuláře níže.










1+8=? 
* takto označená pole jsou povinná